Archiwa kategorii: Pokoi danych

Jak na przykład skutecznie przeprowadzić migrację środku danych

Migracje dużych centrów danych będą wystarczająco złożone, ponieważ stwarzają znaczne niebezpieczeństwo dla uczciwości biznesowej. Poniższe najlepsze staż mogą wesprzeć kierownictwu IT w przydzieleniu odpowiednich zapasów do merrill vdr planów migracji, procedur i testów, które pozwalają chronić dokumentację firmową jak i również poufne wiadomości, a także ulepszą wszystkie normy wstępne triumfu.

Decydenci IT, którzy stoją przed zagadnieniem migracji własnych korporacyjnych centrów danych w toku ogólnej strategii modernizacji infrastruktury:

 • Za każdym razem łącz praktyka stron trzecich z ugruntowaną bazą zdolności, szczególnie o ile nie mogą mieć one wystarczającego doświadczenia przy firmie, by zaplanować, przeprowadzić i sporządzić raporty na temat dużych wzorów podobnych do odwiedzenia migracji centrów danych.
 • Zapewnienie przygotowania i poparcia rzetelnej procedury komunikacji dla wszystkich faz migracji – jest to niezbędne, aby zredukować ryzyko błędów. Upewnij się, że wszystkie wydziały, jakich dotyczy trudność, są dostarczane z wyczerpującymi informacjami.
 • W celu wykorzystania ograniczenia niebezpieczeństwa korzystają spośród protokołów odzyskiwania po usterki i wielokrotnie przeprowadzają analizy.
 • Skrupulatnie zapisuj, jakim sposobem proces migracji jest realizowany we wszelkich okresach wzoru, aby umożliwić, że drogie zapisy istnieją lekcjami, natomiast materiały referencyjne dla obserwacji po migracji są oszczędzone dla kompletnej kompletności całkowitej procedury.
 • Rzućmy okiem na dobre przykłady, które powinien zabrać odpowiedzialny menedżer IT w trakcie wykonywania migracji centrum materiałów badawczych.

  1. Dostępne doświadczenie Poprzednio rozpoczęciem tejże ważnej przejażdżki bardzo ważne jest upewnienie się, hdy posiadasz wystarczające umiejętności. Ekspertyza stron trzecich może być słusznym rozwiązaniem.

  2. Składanie należytego zespołu Podstawowe projekty postulują doświadczonego lidera, który zbuduje zespół wieloskładnikowy z specjalistów ze pewnych zaangażowanych sekcji. Ten projektodawca musi też mieć możność zarządzania zasobami i przypisywania zadań.

  trzech. Etap przygotowania Sukces przeciętnego projektu jest zależne od skrupulatnego przygotowania i skrupulatnego wyznaczania celów. Przydatne są też testy.

  trzy. Ułatw to Im skromniej danych narzuca konieczność ruchu, tym łatwiej zostanie cały proces. Spróbuj uprościć, skondensować, zwirtualizować, zoptymalizować, wyczyścić dane dni przed rozpoczęciem projektu.

  pięć. Zarządzaj współzależnościami Na tym etapie dokonuje się wyraźnej oceny wszystkich zespoleń między aplikacjami, platformami i różnymi urządzeniami, takimi jakim sposobem chmura, serwery i przechowywanie danych u nas. Podczas owego etapu zamierzasz dalej rozważał stabilność i tworzy listę małych składników różnych etapów projektu.

  sześć. Miej pełne przekonanie, aby się komunikować Działająca strategia komunikacji jest potrzebna na pewnych etapach migracji danych. Wymiana ma podstawowe znaczenie, odnośnie do eliminowanie błędów i konstruowanie zaufanych tras wymiany danych. Komunikacja ma obowiązek obejmować wszelkie działy oraz definiować parcypantów i obowiązki podczas kompletnego procesu.

  Debata na temat wykazu migracji z wewnętrznym grupą IT jak i również jednostkami biznesowymi jest także ważna będącą sposobem na uniknięcie zakłóceń. Daj znać o kamieniach milowych, ewentualnych wyzwaniach i skup się na sukcesach.

  7. Projektowanie jest kluczowe Liczba etapów migracji materiałów badawczych często zależy od rozmaitych czynników, takich jak wielkość główny punkt danych, zagrożenie przerw na świadczeniu posług, a także potrzeby budżetowe.

  dwunastu. Zaplanuj przyszłość Problemy ujrzeć można niewątpliwie za wszystkich etapach faktycznej obiegu danych. Mocodawca musi zaplanować takie kłopoty, aby stworzyć odpowiednie protokoły unikania niebezpieczeństwa. Ponownie zabiera to naszą firmę do właściwie zaplanowanej fazy przygotowawczej.

  9. Testy odgrywają dużą rolę Perfekcja pochodzi z praktyki. Przed rozpoczęciem migracji aplikacji należy wykonać zestaw testów, aby umożliwić „poziom bazowy” różnych rządów operacyjnych, w tym jego umiejętność do działania bez oddziaływania na jego wydajność.

  10-cio. Nie panikuj Aby ustrzec się nieplanowanych błędów, zaimplementuj sezon „zamrożenia” rozpoczynający się tuż przed cyklem migracji i zatrzymujący się natychmiast według zakończeniu migracji.

  Podczas migracji przygotuj się na szkopuły z łącznością, błędne dane uwierzytelniające lub nieprawidłowe analizy. Czasami tego typu problemy sprawiają kaskadowy działanie na generalną wydajność programu, szczególnie, jeżeli nie jest ustawiona żadna droga ewakuacji.

  11. Weryfikowanie ponownie Nawet jeśli wykonałeś powtarzające się testy, zastosuj postępowanie oparte w ryzyku, które opiera się pod opiniach specjalistów wewnątrz firmy.

  12. Analizy po migracji Hurra! Ukończyłeś bezbłędną migrację. Mimo to musisz mieć przydzielone zasoby eksperckie przydatne przez następny tydzień. Dodatkowa obserwacja jest wciąż uzasadniona niepowodzeniem w sprawności sieci. Zobacz także, bądź usługi necie korporacyjnej jak i również zapory ogniowe są całkowicie przetestowane co do stabilności jak i również szybkości.

  13. Wykonaj Audyt Audyt wycieczki migracyjnej wydaje się być zwykle słuszny. Ten wartościowy przegląd zagwarantuje bezcenne elementy i wiedzę praktyczną na temat przeróżnych czynników triumfu.

  14. Wykonaj zamknięcie Zakończ zamknięcie w całej odpowiedni środek, aby upewnić się, iż żadne ukryte błędy nie wpłyną w korpusy